07 Kasım 2021 Pazar günü uzun bir aradan sonra kaliteli, verimli ve saygın bir organizasyonda bir araya geldik.

TEMSİAD’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Bursa B2B toplantısına davet edilen, müsait olan ve mesleğine duyarlı sektör temsilcisi dernek başkanları, yönetim kurulları ve meslektaşların katılım sağladığı bu güzide etkinlik, sektörümüzde yeni bir heyecanın başlamasına vesile oldu.

TEMSİAD üyesi Tedarikçi Firmalar, Marhalfed, İşhayfed (İşAdamları ve Halı Yıkama Federasyonu), Trabzon, Rize, İzmir, Sivas, Denizli Halı Yıkama Dernek Başkanları ve üyeleri, PHTYD, Sakarya phtyd, Buhted, Buhayder, Gemhayder, Mühiad dernek başkanları ve yönetimleri ile Kocaeli, İstanbul, Antalya, İzmir, Çanakkale, Tavşanlı ve Balıkesir den gelen meslektaşlarımız ve Bursa Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Sn. Özkan İLHAN ve Kestel Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Nusret Bey’in katılımlarıyla çok verimli bir istişare toplantısı oldu.

Sektörümüzün gözü, kulağı olan medya temsilcimiz Özge Hanım ve Halı Haber Ekibi de bizlerle beraberdi.

Sektör hedeflerinin gerçekleşmesi için sektör temsilcisi STK’larla beraber, duyarlı ve azimli meslektaşların önderliğinde ortak projeleri hayata geçirilmesi için sunulan görüş ve öneriler istişare edildi.

Temsiad üyesi firmaların stant açtığı ve katılım sağlayan meslektaşlarla ikili görüşmelerin yapıldığı  toplantı, ödül töreniyle sona erdi.

Bu etkinliğin düzenlenmesine vesile olan TEMSİAD Başkanı Sn. Kutlu BİÇER, Yönetim Kurulu ve Üye Firma Yetkililerine teşekkür ederiz. 01-04 Aralık 2021 tarihlerinde İstanbul Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezin de yapacakları TEMSİAD Temizlik Fuarın da başarılar dileriz.

Katılım sağlayan tüm meslektaşlarımıza ve hafızalarımıza nakşedecek güzel kareleri bize sunan Özge Hanım ve ekibine, emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ederim.

Türkiye geneli tüm meslektaşlarımız ve STK temsilcilerimizle TEMSİAD fuarında buluşmak dileğiyle,

Saygılar sunarım.