PHTYD 19. İstişare Toplantısında 2. Gün PHTYD 19. İstişare Toplantısında 2. Gün

Her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli yardımında bulunan Bursa ili İnegöl ilçesinde Halı Yıkamacılar dernek başkanlığı (İNHAYDER) ve aynı zamanda halı yıkama işiyle birlikte Otomotiv ve Nakliye şirketi bulunan genç işadamı Hüseyin Göğüş, bu yılda belirlenen 100 öğrenciye mont yardımında bulundu.

Akçakent İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Bahadır Göğüş’ün ağabeyi olan Hüseyin Göğüş, eğitimin başlamasıyla dağıtılmak üzere montları Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş’i makamında ziyaret ederek teslim ettiler.

Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, " Hüseyin Göğüş tarafından alınan 100 adet monta ihtiyacı olan öğrencileri tespit ettikten sonra öğrencilere dağıtımının yapılacağını söyledi. Gündeş, hayırsever işadamı Hüseyin Göğüş’e gerçekten teşekkür ediyorum. Bu tür hayır işlerinin devam etmesini bekliyoruz. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize sahip çıkalım" dedi.

Genç işadamı Hüseyin Göğüş ihtiyacı olan öğrencilere giysi yardımında bulunuyoruz. Bizde sosyal sorumluluk olarak bunu kendimize görev addediyoruz. Her yıl geleneksel hale getireceğimiz bu yardımı ihtiyaç sahibi olan 100 öğrencimize veriyoruz. İnşallah sosyal konularda üzerimize düşeni yapacağız. En hayırlı yatırım insanlara yapılan yatırımdır. Önümüzdeki yılarda bu sayıyı artırarak devam ettireceklerini ifade ettiler.